Drevená gymnastická hrazda EXIT Linea Robust 110
Kód: 56.20.20.10

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Drevená gymnastická hrazda EXIT Linea Robust 110
Drevená gymnastická hrazda EXIT Linea Robust 110 je vyrobená pre nadšencov gymnastiky, ktorí milujú intenzívne hranie vonku. Robustné, hrubé hranoly z duglasovej jedle s rozmermi 11 x 11 cm dodávajú tejto takmer 1,5 metra širokej záhradnej gymnastickej hrazde mohutný vzhľad a poskytujú stabilnú základňu. Vďaka extra širokej hrazde s dĺžkou 125 cm je dostatok priestoru na pohyb a pretáčanie. Toto je gymnastika vo vašej vlastnej záhrade v najlepšom zmysle slova!
Raj pre vašu vlastnú záhradu
Táto prémiová hrazda z douglasky ponúka dostatok priestoru pre tie najbláznivejšie dobrodružstvá! Lezenie, visenie a hojdanie sa zvládne s ľahkosťou. Robustná hrazda unesie až 100 kilogramov a umožňuje deťom hrať sa rôznymi spôsobmi, takže môžu neustále skúšať nové triky. Hrazdu si môžete jednoducho nastaviť, čím zabezpečíte, že hrazda zostane zábavná pre všetky vekové kategórie, rok čo rok!
Robustná a odolná duglasová jedľa
Drevená hrazda Linea Robust 110 je vyrobená z duglasky triedy A , ktorá pochádza z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, vyrobená z udržateľných materiálov, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hrazdou máte pre svoje deti v záhrade krásny kus hracieho vybavenia na dlhé roky s minimálnou údržbou.
Super stabilná, aj počas aktívnej zábavy
Herná konštrukcia sa ľahko montuje. Oceľová hrazda s atraktívnym čiernym lakovaním zaisťuje pevné spojenie medzi drevenými časťami a dodávajú hrazde moderný a kvalitný efekt. Drevené nosníky s rozmermi 11 x 11 cm poskytujú stabilitu a krásny, robustný vzhľad. Pre extra stabilitu upevnite hrazdu 50 cm dlhými pozinkovanými zemnými kotvami – dvoma na každú nohu. Tieto kotvy zalejte vlastným cementom alebo rýchlotuhnúcim betónom pre super stabilný základ. Vďaka zemným kotvám sa drevený rám vznáša tesne nad zemou, čím zabraňuje vniknutiu vlhkosti do dreva. Menšie riziko hniloby dreva, ešte viac rokov zábavy pri hraní! Ani počas najenergickejších akrobatických cvičení sa táto hrazda nezakymáca ani o milimeter!
Intenzívna zábava na prémiovej detskej konštrukcii
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 má všetko, čo potrebujete na roky intenzívnej zábavy s akrobatickým workoutom! Ste pripravení premeniť svoju záhradu na raj akrobacie? Doprajte svojim deťom slobodu liezť, visieť, točiť sa a hojdať sa na tejto bezpečnej a prémiovej hrazde.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Workout pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 47 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna nosnosť: | 100 kg |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 140 cm |
| Rozmery: | D 147cm - Š 11cm - V 150cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 4 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 37 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
