Drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 so šmykľavkou a gymnastickými kruhmi
Kód: 56.20.00.30

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 so šmykľavkou a gymnastickými kruhmi
Drevená hojdacia súprava EXIT Linea Robust 110 so šmýkačkou a gymnastickými kruhmi kombinuje hojdanie a šmýkanie v jednej robustnej hernej zostave so šírkou 297 cm. Pevný rám je vyrobený z európskej duglasky s trámami 11 x 11 cm a dodáva sa s hojdačkovým sedadlom, šmýkačkou v modernom antracitovom farebnom prevedeni spolu so sadou gymnastických kruhov s dreveným vzhľadom. Vďaka týmto trom možnostiam hry sa môže viacero detí aktívne hrať a zároveň sa úplne vyšantiť v záhrade.
3 možnosti hry v 1 formácii
Drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 so šmykľavkou a gymnastickými kruhmi ponúka bohatý herný zážitok, ktorý presahuje rámec samotného hojdania. Gymnastické kruhy pozývajú na dobrodružnú hru, pri ktorej deti objavujú svoje vlastné hranice. Ako malí akrobati sa učia hojdať, visieť a skúšať všetky možné triky a to bezpečným spôsobom, pretože táto herná kombinácia unesie až 250 kilogramov. Deti sa vďaka nej môžu hýbať, objavovať a zabávať! Toto všestranné ihrisko, zostáva nekonečne zaujímavé a zábava s ním rastie rok čo rok.
Robustná a odolná duglasá jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Robust 110 so šmykľavkou a gymnastickými kruhmi je vyrobená z dreva duglas triedy A , ktoré pochádza z európskych lesov. Táto udržateľná duglaska s certifikátom PEFC je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prírodným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hernou kombináciou máte pre svoje deti krásnu hernú súpravu v záhrade na roky s minimálnou údržbou.
Herná súprava všetko v jednom na roky hrania vonku
S drevenou hojdačkou EXIT Linea Robust 110 so šmykľavkou a gymnastickými kruhmi si domov prinesiete luxusnú hernú súpravu, ktorá kombinuje viacero foriem hry v jednej vonkajšej hernej zostave. Táto robustná a bezpečná kombinácia ponúka skvelú hernú hodnotu pre deti rôzneho veku. Od jemného hojdania až po rýchle hojdanie a lezenie - toto všestranné zariadenie ponúka maximálnu zábavu každý jeden deň.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské drevené ihriská |
|---|---|
| Hmotnosť: | 151 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 250 kg |
| Rozmery: | D 297cm - Š 210cm - V 231cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 6 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| Nastupná výška šmýkačky: | 120 cm |
| Rozmery šmýkačky: | D 228 x Š 49 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
