Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou a šmýkačkou
Kód: 56.20.10.30

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou, rúčkovacím rebríkom a šmýkačkou
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou, rúčkovacím rebríkom a šmýkačkou povzbudzuje k nepretržitej akcii a pohybu. Lezte, hojdajte sa, šmýkajte v jednej všestrannej hernej zostave s rámom širokým viac ako tri metre a hrubými trámami z duglasovej jedle s rozmermi 11 x 11 cm. Dve pevné hojdačkové sedadlá a štýlová šmýkačka spolu s oceľovou hrazdou ponúkajú nepretržitú zábavu. Rôznorodosť aktivít je pre deti neustálou výzvou. Táto konštrukcia nielenže udržiava energiu, ale aj zvyšuje pôžitok z hry vonku.
Každý deň nová výzva
Hojdanie trénuje rovnováhu a šmýkanie dáva úžasný pocit rýchlosti. Jednoduchou hrou vonku si deti zlepšujú motorické zručnosti, silu a koordináciu. Ide o prirodzené hranie bez toho, aby si to deti uvedomovali. S touto robustnou drevenou zostavou si neustále budujú kľúčové pohybové zručnosti. A je tiež super bezpečná a stabilná, nakoľko táto zostava unesie až 350 kilogramov.
Robustná a odolná duglasá jedľa
Drevená hrazda Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou a šmýkačkou je vyrobená z duglasky triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hrazdou máte pre svoje deti v záhrade krásnu hraciu konštrukciu na roky s minimálnou údržbou.
Všestranný nástroj na každodenné použitie
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou, rúčkovacím rebríkom, šmýkačkou a hrazdou je zostava, ktorá ponúka naozaj všetko! S touto plne vybavenou hernou zostavou prinesiete do svojej záhrady maximálnu hernú hodnotu. Je pevná, všestranná a vyrobená na každodenné používanie. Inteligentná voľba pre aktívne deti, aby sa mohli hrať vonku bezpečne a bezstarostne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské drevené ihriská |
|---|---|
| Hmotnosť: | 151 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 350 kg |
| Rozmery: | D 304cm - Š 275cm - V 231cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 6 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 182 kg |
| Nastupná výška šmýkačky: | 120 cm |
| Rozmery šmýkačky: | D 228 x Š 49 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
