Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou
Kód: 56.20.10.00

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou kombinuje lezenie, hojdanie a hojdanie v jednej kompaktnej hernej kombinácii. Rám z duglasovej jedle s dĺžkou 230 cm s hrubými trámami s rozmermi 11 x 11 cm tvorí základ pre stabilné umiestnenie v záhrade. Dve štýlové hojdačky sedadlá v modernom antracitovom farebnom prevední a oceľová konštrukcia zabezpečujú, že rôzne formy hry pomáhajú deťom hravou formou trénovať ich kondíciu. Toto herné zariadenie robí hru vonku zábavnou, rozmanitou a aktívnou.
Aktívna hra vonku s množstvom rozmanitosti
S drevenou hrazdou EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou deti bez námahy menia rôzne možnosti hry. Visiac z hrazdy, deti trénujú silu a koordináciu, zatiaľ čo hojdačka ich vyzýva, aby sa poriadne hojdali alebo si na chvíľu oddýchli. Hrajú sa spolu, navzájom sa povzbudzujú a posúvajú hranice: táto krásna hrazda unesie až 280 kilogramov, čo zaručuje bezpečnú hru vonku v tej najlepšej forme!
Robustná a odolná duglasá jedľa
Drevená hrazda Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou je vyrobená z duglasky triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hrazdou máte pre svoje deti v záhrade krásnu hraciu konštrukciu na roky s minimálnou údržbou.
Skvelá voľba pre roky zábavného hrania
Drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 s dvojitou hojdačkou je kompaktná, ale zároveň obrovská, čo sa týka športových a herných možností. Ideálna na hranie s priateľmi alebo rodinou a na aktívne popoludnia počas prázdnin, víkendov a dní po škole. V tomto vizuálne pútavom doplnku môžete nekonečne striedať rôzne herné štýly. Toto je bezpečná herná kombinácia, ktorú potrebujete na zvýraznenie športového charakteru vašej záhrady!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hojdačky a laná pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 151 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 280 kg |
| Rozmery: | D 230cm - Š 85cm - V 231cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 4 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 141 kg |
| Maximálna nosnosť hojdačky: | 70 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
