Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou
Kód: 56.30.00.20

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdami kombinuje dve hojdačkové sedadlá s extra širokou hrazdou s rozmerom 125 cm v jednej pevnej hernej konštrukcii vyrobenej z európskej duglasky. S nosníkmi s rozmermi 14 x 14 centimetrov a tradičnými drevenými spojmi vyžaruje táto konštrukcia so šírkou viac ako 3,5 metra čistú silu. Vďaka kombinácii hojdania a hrazdy je tu miesto pre tri deti súčasne, čím sa v záhrade vytvára všestranná hracia plocha. S týmto absolútne špičkovým zariadením môžete premeniť svoju záhradu na dokonalý herný raj pre dobrodružné deti!
Hojdajúc sa a kotúľajúc sa spolu
S dvojitou drevenou hojdačkou EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou sa môžu dve deti hojdať vedľa seba, zatiaľ čo tretie dieťa používa hrazdu. Jemné hojdanie sa dopredu a dozadu, salto alebo visenie na hrazde - rôzne možnosti hry zabezpečujú rozmanitosť vonkajšej hry. Vďaka širokému dizajnu a pôsobivej nosnosti až 340 kilogramov existuje množstvo príležitostí na zábavnú hru spolu, ako aj na divoké dobrodružstvá. Inými slovami, živé scény, ktoré oživia vašu záhradu! Hra a zábava v záhrade sú zaručené!
Robustná a odolná duglasá jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Massiv s hrazdou je vyrobená z duglasky triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prírodným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S dvojitou drevenou hojdačkou od máte pre svoje deti v záhrade krásne herné zariadenie na dlhé roky s minimálnou údržbou.
Náročné herné variácie, pri ktorých sa nikdy nebudete nudiť
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Massiv 140 s hrazdou ponúka maximálnu herný priesor pre aktívne deti, ktoré sa radi spolu hrajú vonku. Skvelá kombinácia hojdania a workoutu poskytuje extra rozmanitosť a výzvu. Zatiaľ čo vysoko kvalitná a robustná drevená konštrukcia zaručuje bezpečnosť a dlhú životnosť, toto zariadenie vďaka prírodnému drevu vyzerá v záhrade štýlovo a s krásnymi rovnými líniami luxusne a atraktívne. Skutočný pútač pozornosti, ktorý si viacero detí bude užívať dlhé roky. Toto bude ich nové obľúbené miesto!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dvojmiestne hojdačky - prevažovačky pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 151 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 340 kg |
| Rozmery: | D 369cm - Š 14cm - V 234cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 6 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 136 kg |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 160 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
