Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea 85 s hrazdou
Kód: 56.10.00.20

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea 85 s hrazdou
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea 85 s hrazdou spestruje vonkajšie hry. Deti sa bez námahy striedajú medzi hojdaním a cvičením na elegantnom, modernom hernom zariadení. Rám hojdačky vyrobený z duglasovej jedle s rozmermi 8,5 x 8,5 cm má vysoko kvalitný vzhľad a má pokojný, prírodný efekt. Kombinácia dvojitej hojdačky a hrazdy so šírkou viac ako tri metre poskytuje ďalšie možnosti hry a z tejto hry robí s viacerými deťmi súčasne detskú zábavu!
Prekvapuje už roky
S dvojitou drevenou hojdačkou EXIT Linea 85 s hrazdou deti bez námahy striedajú jemné hojdanie a aktívne cvičenie. Hrajú sa spolu, hojdajú sa, striedajú sa v saltách alebo precvičujú nové pohybové možnosti. Táto herná zostava podporuje rozmanitú hru vonku. Keďže sa na hojdačku a hrazdu zmestia tri deti súčasne, interakcia v záhrade vzniká prirodzene.
Robustná a odolná jedľa duglas
Dvojitá drevená hojdačka s hrazdou Linea 85 je vyrobená z duglasky triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, vyrobená z udržateľných materiálov, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S dvojitou drevenou hojdačkou s hrazdou máte pre svoje deti v záhrade krásny kus detského ihriska na dlhé roky, ktorý si vyžaduje minimálnu údržbu.
Deň čo deň zábavy s dvojitou drevenou hojdačkou
Dvojitá drevená hojdačka s hrazdou EXIT Linea 85 je perfektným receptom na každodenné rodinné rituály. Rýchle hojdanie po škole, kotúľanie sa na hrazde, alebo spoločné hranie vonku cez víkend. Táto dvojitá drevená hojdačka s hrazdou vás pozýva von každý jeden deň. Premyslená voľba pre rodiny, ktoré si cenia bezpečný čas pri hre, ale zároveň oceňujú herné vybavenie s elegantným a moderným vzhľadom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dvojmiestne hojdačky - prevažovačky pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 61 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 150kg |
| Rozmery: | D 333cm - Š 9cm - V 229cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 6 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 64kg |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 160 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
