Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou a šmykľavkou
Kód: 56.30.00.40

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou a šmykľavkou
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou a šmykľavkou kombinuje hojdanie a šmýkanie v jednej pevnej hernej zostave vyrobenej z európskej duglasky. Pôsobivý rám, široký viac ako štyri metre, má extra hrubé trámy s rozmermi 14 x 14 cm a dodáva sa s dvoma hojdačkovými sedadlami, šmýkačkou a hrzdou v modernej antracitovej farbe s dĺžkou 125 cm. S týmito tromi fantastickými možnosťami hry sa môžu zabaviť štyri deti naraz. Vytvorte si vo svojej záhrade najkompletnejšie ihrisko s týmto absolútne špičkovým zariadením!
Hojdanie a šmýkanie v nekonečných variáciách
Nekonečné hranie s rodinou, priateľmi, príbuznými a všetkými deťmi v susedstve. Popustite uzdu svojej fantázii s touto hernou kombináciou, ktorá vás nikdy neomrzí. Tento skvelý kus herného vybavenia povzbudzuje deti, aby sa znova a znova ponáhľali von a objavovali stále nové formy hry. Táto pevná kombinácia hojdačkovej zostavy unesie až 410 kilogramov, v záhrade vyzerá nádherne a vydrží roky.
Robustná a odolná duglasá jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Massiv so šmykľavkou je vyrobená z duglasky triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prírodným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S dvojitou drevenou hojdačkou od EXIT máte pre svoje deti v záhrade krásnu hraciu konštrukciu na roky s minimálnou údržbou.
Maximálna sloboda pre aktívne hranie vonku
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 s hrazdou a šmykľavkou je dokonalým hracím zariadením, kde sa deti môžu úplne uvoľniť! Keďže sa môže hrať viacero detí súčasne, prirodzene vznikajú zábavné hry, vzrušujúce výzvy a spontánna spolupráca. Rôzne herné prvky hravo stimulujú silu, koordináciu a motorické zručnosti, zatiaľ čo deti nevedomky posúvajú svoje hranice. Hra vonku tak nadobúda skutočne športový a dobrodružný rozmer! Obrovská herná hodnota a moderný vzhľad zabezpečujú, že táto herná zostava ostane pútavá, zaujímavá a bezpečná po mnoho rokov. Vzrušujúci je každý jeden deň!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské drevené ihriská |
|---|---|
| Hmotnosť: | 151 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 410 kg |
| Rozmery: | D 433cm - Š 210cm - V 234cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 8 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 189 kg |
| Nastupná výška šmýkačky: | 120 cm |
| Rozmery šmýkačky: | D 228 x Š 49 cm |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 160 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
