Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140
Kód: 56.30.00.00

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 je priestranná dvojitá hojdačka vyrobená z európskej duglasky s extra hrubými trámami s rozmermi 14 x 14 centimetrov. Ide o absolútne špičkovú kvalitu, ktorú môžete cítiť aj vidieť! Rám je široký 230 cm a dodáva sa s dvoma pevnými hojdačkovými sedadlami v modernej antracitovej farbe a sadou kotiev pre pevnú inštaláciu. Vďaka širokému rozloženiu a masívnemu drevu vzniká štýlová hracia plocha, kde sa môžu hojdať dve deti súčasne. Je to klenot zábavy vo vašej vlastnej záhrade!
Nekonečná zábava pre dvoch
Hojdanie sa spolu je dvojnásobná zábava! Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 je pôsobivá vonkajšia hojdačková zostava pre dvoch, konštruovaná na roky intenzívneho hojdania. S maximálnou nosnosťou 240 kilogramov je táto elegantná a super robustná dvojitá hojdačka dostatočne pevná na to, aby umožnila viacerým deťom spáliť energiu v záhrade, kde je spoločné hranie, dýchanie čerstvého vzduchu a zábava súčasťou denného menu. Či už sa hojdáte uvoľneným tempom alebo sa vírite vzduchom závratnou rýchlosťou. Tento impozantný pútač pozornosti úplne oživí vašu záhradu!
Robustná a odolná duglasová jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Massiv je vyrobená z duglasky triedy A , ktorá pochádza z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC a z udržateľných zdrojov je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S dvojitou drevenou hojdačkou od EXIT máte pre svoje deti v záhrade krásnu hraciu konštrukciu na roky s minimálnou údržbou.
Vysokokvalitná dvojitá drevená hojdačka do domácnosti
Toto je hojdanie v najlepšej forme! Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Massiv 140 v sebe spája všetko, čo by kvalitná hojdačka mala mať: maximálnu stabilitu a je navrhnutá pre roky intenzívneho používania. Vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu prináša táto hojdačka do vašej záhrady nielen štýl, ale aj množstvo pohybu!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dvojmiestne hojdačky - prevažovačky pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 61 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 240 kg |
| Rozmery: | D 230cm - Š 14cm - V 234cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 4 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 89 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
