Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou a šmykľavkou
Kód: 56.20.00.40

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou a šmykľavkou
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou a šmykľavkou kombinuje hojdanie a šmýkanie v jednej dokonalej a robustnej hernej konštrukcii širokej viac ako štyri metre. Široký rám je vyrobený z európskej duglasky z hranolov 11 x 11 cm a dodáva sa s dvoma hojdačkovými sdadlami, šmýkačkou a hrazdou dlhou 125cm v modernej antracitovej farbe. Vďaka týmto trom fantastickým možnostiam hry sa môžu v záhrade zabaviť až štyri deti naraz!
Nekonečná, prekvapivá zábava
Pôsobivo široká dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou a šmykľavkou umožňuje deťom vyžívať sa v nekonečnom množstve zábavy. Dnes je šmykľavka rýchlym únikom pre superhrdinov, zajtra niekto organizuje preteky v hojdačke a pozajtra sa hrazda premení na prekážkovú dráhu. Táto robustná kombinácia troch herných funkcií unesie až 350 kilogramov, stimuluje fantáziu a nabáda k stále novým hrám a výzvam. Deti si určujú vlastný rytmus hry - jemné hojdanie pre oddych, aktívny workout pre výzvu alebo šmýkanie pre čistú rýchlosť. Táto atraktívna herná kombinácia je živým stredobodom záhrady plnej rôznych aktivít!
Robustná a odolná duglasá jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Robust 110 s hrazdami a šmykľavkou je vyrobená z duglasky triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prírodným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hernou kombináciou máte pre svoje deti krásnu hernú súpravu v záhrade na dlhé roky s minimálnou údržbou.
Kompletné riešenie pre hranie v záhrade
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou a šmykľavkou eliminuje potrebu viacerých samostatných herných konštrukcií naraz. Žiadne zmätky jednotlivých dielov, ale kompletný a bezpečný herný svet, kde deti každý deň nachádzajú nové výzvy. Ideálne pre rodiny, stretnutia na hranie a dlhé popoludnia vonku. Táto herná zostava vás neustále láka von!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské ihriská |
|---|---|
| Hmotnosť: | 151 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 350 kg |
| Rozmery: | D 433cm - Š 210cm - V 231cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 8 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 158 kg |
| Nastupná výška šmýkačky: | 120 cm |
| Rozmery šmýkačky: | D 228 x Š 49 cm |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 160 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
