Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou
Kód: 56.20.00.20

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 s hrazdou
Dvojitá drevená hojdačka s hrazdou EXIT Linea Robust 110 kombinuje dve hojdačkové sedadlá s extra širokou hrazdou 125 cm do jednej robustnej hernej zostavy so šírkou viac ako 3,5 metra. Rám je vyrobený z európskej duglasky v rozmere 11 x 11 cm a dodáva sa so sadou kotiev pre pevnú inštaláciu. Vďaka kombinácii hojdania a workoutu na hrazde sa môžu zabaviť tri deti naraz. To poskytuje rozmanité možnosti hry v záhrade!
Zdravé a aktívne hranie vonku
Všetko sa tu spája v bezpečnej hernej konštrukcii! Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 unesie až pôsobivých 280 kilogramov a bez námahy kombinuje viacero herných možností v jednej hernej zostave. Zatiaľ čo hojdačka sviští vzduchom, akrobat statočne cvičí dolu hlavou - táto herná kombinácia ponúka čistú radosť z hry pre každé dieťa! S touto všestrannou hernou konštrukciou deti zapájajú celé telo a zostávajú tak po celý čas aktíne. Zdravá hra ešte nikdy nebola taká zábavná!
Robustná a odolná duglasá jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Robust 110 s hrazdou je vyrobená z duglas triedy A z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hernou kombináciou máte pre svoje deti v záhrade krásny kus detského ihriska na dlhé roky s minimálnou údržbou.
Jedno zariadenie, nekonečná zábava
S dvojitou drevenou hojdačkou EXIT Linea Robust 110 s hrazdou sa vonkajšie hry nikdy nestanú rovnakými. Deti striedajú hojdanie s pretáčaním a každý deň vymýšľajú nové spôsoby hry. Práve táto rozmanitosť zaručuje, že toto herné zariadenie zostáva náročné a lákavé na hranie vonku. Získajte všestrannú a bezpečnú hernú zostavu naraz na roky aktívneho hrania vonku!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dvojmiestne hojdačky - prevažovačky pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 91 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 280 kg |
| Rozmery: | D 372cm - Š 11cm - V 231cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 6 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 110 kg |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 160 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
