Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110
Kód: 56.20.00.00

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110
Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 zaručuje roky zábavy! So šírkou 230 cm a dvoma hojdačkovými sedadlami v modernom antracitovom farebnom prevedení sa deti môžu pohodlne hojdať vedľa seba. Rám hojdačky vyrobený z hranolov z duglasovej jedle s hrúbkou 11 x 11 cm zaisťuje stabilitu a krásny, robustný vzhľad. Na tejto drevenej hjdačkovej zostave deti zažijú tie najúžasnejšie hojdacie dobrodružstvá!
Podporuje každodenný pohyb vonku
Hľadáte zábavnú a bezpečnú hernú zostavu pre vaše deti? Potom je táto dvojitá drevená hojdačka s maximálnou nosnosťou 180 kilogramov perfektným riešením! Spoločne sa budete smiať, navzájom sa vyzývať a snažiť sa ísť stále vyššie a vyššie, deti sa budú hojdať celé hodiny! Štýlový a robustný dizajn v kombinácii s krásnym dreveným vzhľadom robí z tejto dvojitej hojdačky skutočný pútač pozornosti vo vašej záhrade! Vaše deti sa môžu nekonečne hojadť a vy získate krásny doplnok do svojej záhrady. Výhra pre všetkých! Dvojitá drevená hojdačka EXIT Linea Robust 110 poteší všetkých členov rodiny.
Robustná a odolná duglasá jedľa
Dvojitá drevená hojdačka Linea Robust 110 je vyrobená z duglasky triedy A , ktorá pochádza z európskych lesov. Táto douglaska s certifikátom PEFC, udržateľná, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S dvojitou drevenou hojdačkou máte pre svoje deti v záhrade krásnu a bezpečnú hraciu konštrukciu na dlhé roky, ktorá si vyžaduje minimálnu údržbu.
Hľadáte zábavnú hernú zostavu pre deti, ktorá si zaslúži byť súčasťou vašej záhrady? Dvojitá drevená hojdačka Linea 110 je perfektnou a bezpečnou voľbou pre celú rodinu!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dvojmiestne hojdačky - prevažovačky pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 56 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 180 kg |
| Rozmery: | D 230cm - Š 11cm - V 231cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 4 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 73 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
