EXIT Linea Robust 110 drevená gymnastická hrazda
Kód: 56.20.20.20

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Dvojitá drevená gymnastická hrazda EXIT Linea Robust 110
Dvojitá drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 ponúka množstvo možností na hranie pre deti, ktoré sa už nevedia dočkať poriadneho workoutu! Robustné, hrubé hranoly z duglasu s rozmermi 11 x 11 cm dodávajú tejto záhradnej hrazde mohutný vzhľad a zabezpečujú stabilnú základňu. S dvoma extra širokými hrazdami s dĺžkou 125 cm je na tomto takmer tri metre širokom zariadení dostatok priestoru na spoločnú hru vedľa seba. Hrazdy ponúkajú maximálnu priľnavosť a sú individuálne výškovo nastaviteľné, čo umožňuje deťom rôzneho veku používať hrazdu súčasne.
Dvojnásobná zábava z workoutu!
Dvojnásobná hra, dvojnásobná zábava! Dve pevné hrazdy s celkovou nosnosťou 200 kilogramov robia túto prémiovú hraciu súpravu mimoriadne všestrannou. Popustite uzdu svojej fantázii a cvičte na jednej tyči, zaveste sa na druhej a predvádzajte všetky možné odvážne triky. Deti su neustále v pohybe a objavujú niečo nové. Táto bezpečná hrazda sa rýchlo stane obľúbeným miestom v záhrade, ktoré budú navštevovať znova a znova. Nekonečný čas na hranie je zaručený!
Robustná a odolná jedľa duglas
Dvojitá drevená hrazda Linea Robust 110 je vyrobená z jedli duglas triedy A, ktorá pochádza z európskych lesov. Táto duglaska s certifikátom PEFC, vyrobená z udržateľných materiálov, je známa svojou pevnosťou, dlhou životnosťou a prirodzeným vzhľadom. Drevo je už narezané na požadovanú dĺžku a nevyžaduje žiadnu ďalšiu úpravu. Ideálne! S touto hrazdou, máte pre svoje deti v záhrade krásny kus hracieho vybavenia na dlhé roky s minimálnou údržbou.
Super stabilný, aj počas aktívneho prevracania
Herná konštrukcia sa ľahko montuje. Oceľové spojky s atraktívnymi čiernymi lakovanými a nehrdzavejúcimi skrutkami zaisťujú pevné spojenie medzi drevenými časťami a dodávajú hrazde moderný a kvalitný efekt. Drevené hranoly s rozmermi 11 x 11 cm poskytujú stabilitu a krásny, robustný vzhľad. Pre extra stabilitu upevnite hrazdu 60 cm dlhými pozinkovanými zemnými kotvami – dvoma na každú nohu. Tieto kotvy zalejte vlastným cementom alebo rýchlotuhnúcim betónom pre super stabilný základ. Dômyselná časť: vďaka zemným kotvám sa drevený rám vznáša tesne nad zemou, čím zabraňuje vniknutiu vlhkosti do dreva. Menšie riziko hniloby dreva, ešte viac rokov zábavy pri hraní! Ani počas najenergickejších akrobatických cvičení sa táto hrazda nezakymáca ani o milimeter!
Vždy pripravený na ďalšiu hru
Dvojitá drevená hrazda EXIT Linea Robust 110 ponúka nekonečnú zábavu pri workoute pre dve osoby. Doprajte viacerým deťom slobodu liezť, visieť, točiť sa a hojdať sa na tejto bezpečnej a robustnej hrazde. Skutočný skvost pre vašu záhradu!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Workout pre deti |
|---|---|
| Hmotnosť: | 51 kg |
| Značka kvality: | CE, EN 71, PEFC Mix 70% |
| Maximálna kombinovaná nosnosť: | 200 kg |
| Nastaviteľná výška hrazdy: | od 75 - 140 cm |
| Rozmery: | D 283cm - Š 11cm - V 150cm |
| Počet kotviacich prvkov: | 6 ks, v rozmere 78x8x8cm |
| Veľkosť jamy na kotenie: | 30 x 30 x 56cm |
| Suchý betón: | nie je súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 55kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
