Príves EXIT Foxy - čierny
Kód: 23.80.10.50

.gif?68fbb534)

Podrobný popis
Príves na motokáru EXIT Foxy - čierny
Príves na motokáru EXIT Foxy je robustný, ľahký a ľahko sa používa. Vďaka svojej funkčnosti a výraznému vzhľadu je príves Foxy kompletným doplnkom pre motokáry EXIT!
Odolný a priestranný
Nechce sa vám zdvíhať? S prívesom na motokáru EXIT Foxy môžete jednoducho prepravovať predmety z bodu A do bodu B na vašej motokáre Foxy. Vďaka pevnému rámu a robustnej, priestrannej plastovej nákladnej korbe môžete s prívesom prepravovať až 10 kilogramov. Navyše, pevné pneumatiky z EVA prívesu sa nedefektujú. Takže odteraz môžete ťažké zdvíhanie nechať na tento príves na motokáru od EXIT Toys.
Ľahký, jednoduchý a funkčný
Dôraz sa kládol aj na užívateľskú prívetivosť. Príves EXIT Foxy je ľahký a ľahko sa pripevňuje k motokáre pomocou priloženého montážneho čapu. To znamená, že príves môžu ovládať aj tie najmenšie deti. Vďaka funkčnej sklápacej polohe je možné obsah prívesu odstrániť bez nutnosti odpojiť príves od motokáry. Je to nielen pohodlné, ale vykladanie predmetov z korby je aj skvelá zábava.
Výrazné a pútavé!
Čierny rám, športové disky a štýlové nálepky (súčasťou balenia) dodávajú prívesu Foxy výrazný vzhľad. Jazdite po ulici štýlovo s prívesom Foxy!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šľapacie autíčka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Vhodné pre deti: | od 2 - do 5 rokov |
| Maximálna nosnosť sedadla: | 30kg |
| Maximálna výška vodiča: | 120cm |
| Značka kvality: | TÜV, CE, EN-71 |
| Maximála nosnosť prívesu: | do 10kg |
| Rozmery: | D 85 x Š 55 x V 33cm |
| Hmotnosť: | 4kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
